puzzle-drewniane-magnetyczne-szalone-zwierzatka-djeco

Puzzle djeco – kochamy je!

Dzisiaj będzie bardzo przyjemnie, a mianowicie tematem będą wspólne zabawy. Kiedy się bawimy staram się połączyć to z nauką, aby już od najmłodszych lat dzieci mogły się rozwijać. Puzzle to jedna z naszych ulubionych zabaw, muszę przyznać, że czasami sama bardzo się w to wciągam. Jakie są plusy? Są same plusy, rozwija się między innymi kreatywność i zdolność logicznego myślenia.  Puzzle mogą też być przystosowane aby uczyć liczenia czy poznawania nowych rzeczy lub zwierząt :)

U nas niedawno pojawiły się puzzle Djeco, zabawa była przednia, dużo śmiechów i radości. Maluchy kochają to co kolorowe, a ja widzą urocze zwierzątka to w ogóle wariują z radości. A Djeco akurat ma spory wybór puzzli ze zwierzakami, co też nakłoniło mnie do ich zakupu. No więc w domu pojawiły się nowe puzzle : Dzikie zwierzęta, Puzzle dotykowe zwierzęta w dżungli, puzzle drewniane magnetyczne szalone zwierzątka i jeszcze Zestaw artystyczny zwierzątka kolaże.

puzzle-gigant-zwierzeta-dzikie-djeco puzzle-drewniane-magnetyczne-szalone-zwierzatka-djeco puzzle-dotykowe-zwierzeta-w-dzungli-djeco

Trochę tego się nazbierało i muszę przyznać, że jeszcze nie wszystko zostało rozpracowane. Jak na razie w ruch poszły puzzle dotykowe ze zwierzakami i zestaw artystyczny. Jak wrażenia? Świetne! Puzzle dotykowe są bardzo ciekawe, zwierzaki mają fakturę sierści lub futra. Możemy układać całe puzzle albo wkładać zwierzaki w otwory w puzzlach. Zestaw artystyczny zawiera produkty, które pomagają nam stworzyć kolaż, można zaszaleć, rozwijać swoją wyobraźnię i stworzyć coś mega fajnego. Nas zabawa bardzo pochłonęła, a na następny dzień kiedy musiałam iść do pracy dzieciaki dalej z radością się bawiły.