kuchnia5

Być kucharzem – czyli kuchnia dla dziecka

Moja córka wymarzyła sobie ostatnio kuchnię dla dzieci. Chciała mieć swoją własna kuchnie gdzie będzie mogła przyrządzać ciasteczka i obiady dla swoich ukochanych lalek. Pomyślałam sobie hmm w sumie to całkiem niezły pomysł, może nauczy się trochę odpowiedzialności. Bo przecież jak gotujemy obiad to trzeba pilnować żeby się nie przypalił i później jeszcze po nim posprzątać.

No i znalazłam świetną drewnianą kuchnię. Trochę się naszukałam ale zdecydowałam się, że wybiorę porządną zabawkę, która jest bezpieczna dla dzieci. Poza tym ostatnio udało mi się wyremontować pokój dzieciaków, niedawno o tym pisałam :) No, więc kuchnia musiała się ładnie komponować i pasować do wnętrza.

Tak więc zdecydowałam się i wybrałam tą oto:

kuchnia5

A tutaj jest dostępna kuchnia dla dzieci

Kuchnia jak na razie sprawdza się w 100 %, muszę przyznać, że nawet i mi spodobała się zabawa w gotowanie :) Jest miejsce żeby schować wszystkie akcesoria do środka, dzięki czemu bez problemu możemy utrzymać porządek w pokoju, kuchnia nie zajmuje zbyt dużo miejsca i jest bardzo praktyczna. Ogólnie uważam zakup za bardzo udany. Mam nadzieję, że kuchnia nie pójdzie w odstawkę bo jednak nie był to mały wydatek.

A wam jak się podoba taka kuchnia dla dzieci? Wasze maluchy lubią się bawić w kucharzy? :)