stolik-z-zastawa-djeco

Stolik z zastawą djeco – to, co dziewczynki lubią najbardziej

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Małe dziewczynki, obserwując jak mamusia gotuje w kuchni lub piecze ciasta, również chciałyby spróbować. Wiadomo jednak, że małemu dziecku nie pozwolimy podejść do piekarnika lub kuchenki, dlatego dobrym pomysłem na zabawkę kuchnia dla dzieci. Mam dwie małe kuzynki, które uwielbiają bawić się w gotowanie i pieczenie, więc wiem, że taka zabawka się sprawdza.

Ostatnio przetrząsając Internet w poszukiwaniu kolejnych zabawek dla moich małych kuzynek, odkryłam coś, co będzie idealnym uzupełnieniem ich mini kuchni. Jest to stolik z zastawą Djeco. Zabawki Djeco są bezpieczne, a dodatkowo zapewniają maluchom godziny beztroskiej zabawy. Współcześnie rodzice wolą postawić na droższe przedmioty dla maluchów, ale zdrowe, bezpieczne i przede wszystkim trwałe. Sprawdza się to zwłaszcza, jeżeli mamy więcej niż jedno dziecko. Jeśli jedno wyrośnie z zabawki, lub się nią znudzi, przejmie ją kolejna dziewczynka. Tanie zabawki, bardzo szybko się niszczą, szczególnie, że dzieci bywają nieostrożne.

Stolik z zastawą to dla małych dziewczynek super inspiracja do wielu zabaw! Pomyślałam sobie, że skore moje małe kuzyneczki mają już kuchnię, to zestaw obiadowy będzie pasującym uzupełnieniem. Będą mogły gotować coś w kuchni, a następnie „obiad” przełożyć na talerzyki i na stolik. Do dzbanka będą mogły nalać jakiegoś soku, po czym rozlać go do szklanek.

Za pomocą kuchni i stolika można bawić się też samemu. Na obiadek można przecież zaprosić misia, albo lalkę :P. Polecam zatem zastawę Djeco dla wszystkich małych dziewczynek – taka zabawka każdemu dziecku sprawi frajdę!

Tagi: