Djeco – zabawa i rozwój Twojego dziecka

djecoTen francuski producent oferuje niezwykle atrakcyjne, kolorowe oraz przede wszystkim bardzo oryginalne zabawki, które nie tylko bawią, ale również uczą nasze dzieci. Najlepszą reklamę tej jakże znanej marki stanowią zadowoleni klienci oraz, przede wszystkim szczęśliwe dzieci. Firma stawia także na ekologiczne rozwiązania, które stanowią świetny przykład dla naszych pociech. Nauka dbania o środowisko powinna towarzyszyć dzieciom od najmłodszych lat.

Klocki edukacyjne

Bardzo popularną oraz docenianą zabawkę edukacyjną stanowią klocki edukacyjne. Wykonana z grubej tektury zabawka przedstawia z jednej strony zwierzątka, a z drugiej liczby. Ta wysoka wieża może być zatem wykorzystana do nauki i zabawy na dwa różne sposoby. Djeco oferuje także wersję trójstronną, na której znajdują się zwierzątka, liczby oraz pojazdy. Zabawki te przeznaczone są dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.

Puzzle

puzzleDjeco słynie z bardzo szerokiej oferty różnego rodzaju puzzli. Dla dzieci, które są na etapie nauki liczenia, francuski producent ma w swojej ofercie puzzle „Umiem liczyć”. Na zestaw ten składa się 20 elementów, które należy dopasować do wagoniku z odpowiednią liczbą. Ze względu na bezpieczeństwo zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci od co najmniej trzeciego roku życia. Jednak Djeco oferuje także puzzle dla młodszych dzieci – w przypadku dwulatków jest to 12-elementowy zestaw „Domek na drzewie”. Dla nich przeznaczona jest również seria „Szalone zwierzątka”, na które składa się osiem sympatycznych stworzonek złożonych z trzech puzzli każde. Z kolei dla czterolatków Djeco przygotowało wspaniały wielki zestaw „Mieszkańcy drzewa”. Na te ogromne wykonane z tektury puzzle (ponad metr długości) składają się aż 54 elementy.

Inne

zestawDjeco oferuje jeszcze wiele innych równie atrakcyjnych i, co ważne, edukacyjnych zabawek, których nie sposób naraz opisać. Wśród ogromnej oferty tego producenta znajdziemy rozmaite gry, origami, naklejki oraz wiele innych ekologicznych produktów wykonanych z drewna. Co ciekawe, znajdziemy wiele zabawek tematycznych, takich jak zestaw małego weterynarza, drewniana lodziarnia oraz innych – równie ciekawych.

Tagi: